10 jautras dzeršanas spēles, kuras varat spēlēt nākamajā ballītē

dzeršanas spēles

Parasti jāieslēdz mūzika, jāuzsāk sarunas, jāieslēdz mirgojošas gaismas un vēl jāizdara vēl dažas lietas, lai ballīte varētu sākties. Bet kā jūs to padarīt vēl īpašāku? Jūs uzminējāt. Dzeršanas spēles! Tieši tā! Tātad šeit ir 10 dzeršanas spēles, kas jebkuru ballīti padarīs dzīvespriecīgāku:

  1. Karaļa kauss

Nepieciešams: Dzērieni, kārtis

Karaļa kausu vislabāk var baudīt daudz cilvēki spēlējot reizē. Katru reizi, izvēloties karti, jums jādara tas, kas norādīts zemāk esošajā sarakstā. Jo vairāk piedzēries, jo labāk!

  1. Nekad es neesmu

Nepieciešams: Dzērieni

Nekad man nav bijusi lieliska spēle, lai uzzinātu savu draugu noslēpumus! Jums ir jādalās ar kaut ko tādu, ko jūs nekad agrāk neesat darījis, un cilvēkiem, kuri ir, jāizdzer malks dzēriena. Piemēram, kad es saku: “Nekad neesmu bijis arestēts”, visi grupas cilvēki, kuri kādreiz ir arestēti, iedzers. Šajā spēlē galvenais ir likt draugiem atzīt mulsinošos stāstus, tāpēc esiet uzmanīgs, ko sakāt!

  1. Jenga piedzeroties

Nepieciešams: Dzērieni, Jenga

Jenga piedzeroties ir kā parasta Jenga, bet ar smieklīgiem un trakiem izaicinājumiem, kas rakstīti uz katra no 54 Jenga klucīšiem. Spēles āķis ir tāds, ka ar vienu roku jāizvelk klucīti no saliktā torņa vidus un jānovieto to torņa augšā. Ja tornis sabrūk, jūs izdzerat savu dzērienu un izvēlaties divus klucīšus, kuru izaicinājumus jums jāizpilda.

  1. Dauzītājs

Nepieciešams: Dzērieni

Šī ir ātra, ērta spēle brīdim, kad cilvēki sāk aizmigt! Viss, kas jums jādara, ir jāapsēžas ap galdu un jāizvēlas roku kustību. Jūs varētu izvēlēties uzvaras zīmi vai arī ļaut varu iztēlei (varbūt arī neķītrībām). Visi sāk ar abām rokām dauzīt pa galdu un spēle sākas. Jūs parādat savu kustību un pēc tam veicat kāda cita darbību, bet citi turpina dauzīt.

Tagad cilvēks, kura roku kustība tika veikta, atkārto savu darbību, un arī tā cilvēka kustību, kuru viņš ir izvēlējies kā nākamo. Tas, kuram sajūk vai tas, kuram reaģēšana prasa pārāk ilgu laiku, dzer. Lai spēli padarītu jautrāku, jūs varat arī visiem izvēlēties skaņu, lai būtu jāveic gan darbība, gan skaņa. Sapratāt?

 

  1. Bez emocijām

Nepieciešams: Dzērieni

Kad esat piedzēries, ir grūti neatklāt visas emocijas uz savas sejas – šī spēle būs izaicinājums. Jūs uzrakstāt smieklīgus vai nepiemērotus teikumus uz mazām papīra lapiņām – tādus teikumus, kurus ir grūti lasīt, saglabājot vienaldzīgu sejas izteiksmi. Katrs spēlētājs paņem papīra gabalu un cenšas saglabāt vienaldzīgu sejas izteiksmi. Tam, kurš ķiķina vai reaģē, ir jādzer!

  1. Apmet glāzīti

Nepieciešams: Dzērieni, krūzes

Apmet krūzīti ir labs sākums mājas ballītei. Divas komandas sacenšas savā starpā. Abas komandas nostājas pretējās galda pusēs un uz galda malas tur krūzes ar dzērieniem. Katram spēlētājam jāizdzer dzēriens un ar trīs pirkstiem jāapmet glāzīte apgrieztā stāvoklī un tikai tad nākamais komandas biedrs var turpināt. Pirmā komanda, kas pabeigusi šo uzdevumu, uzvar.

  1. Bzz

Nepieciešams: Dzērieni

Viena no vienkāršākajām spēlēm – katrs spēlētājs sāk skaļi skaitīt, bet izlaiž skaitli 7 un tā reizinājumus, jo to vietā ir jāsaka – bzz. Ja jūs to nepasakāt, tad jums jādzer. Vienkārši!

  1. Visticamāk

Nepieciešams: Dzērieni

Grupa sēž aplī un uzdod “visticamāko” jautājumu. Piemēram, “Kurš, visticamāk, varētu nopirsties svešinieku priekšā?” Saskaitot trīs, visi norāda uz cilvēku, kurš, viņuprāt, šādi varētu rīkoties. Persona, uz kuru rāda visvairāk cilvēku dzer tikpat daudz dzērienu cik pirkstu uz viņu rāda.

  1. Kod maisā

Šī ir jautra spēle, kuru es noteikti spēlēšu šajā nedēļas nogalē. Tātad –  jūs uz zemes noliekat papīra maisiņu un katrs pēc kārtas noliecieties un cenšaties to pacelt ar muti. Ņemiet vērā, ka izmantot rokas nav atļauts. Ja jūs nevarat pacelt maisiņu, jums ir jādzer. Katras kārtas beigās no maisiņa nogriež 2 cm. Spēle turpinās līdz brīdim, ka pāri palikusi ir tikai papīra apakšdaļa.

  1. Nešķirami

Šī ir lieliska iepazīšanās spēle, kas jūsu viesus satuvinās diezgan burtiskā nozīmē. Tātad, jūs uzrakstāt ķermeņa daļas uz papīra lapiņām un samaisiet tās. Visi sadalās pa divi un katrs izvelk lapiņu. Viņiem ir jānotur kopā uz lapiņām rakstītās ķermeņa daļas tik ilgi cik viņiem ir pa spēkam. Katru reizi, kad kāds atdalās, viņš iedzer.

Ceru, ka jums būs laba ballīte, ļaudis! Lietojiet alkoholu atbildīgi.