Muzikālais restorāns piedāvā lielisku atpūtu ikdienā un svētkos. Stilīgs interjers, mūsdienīga ēdienkarte un plašs kokteiļu piedāvājums. Organizējam arī privātus pasākumus, svinības un sanāksmes. Vieta, kur justies īpaši!

"/> Muzikālais restorāns piedāvā lielisku atpūtu ikdienā un svētkos. Stilīgs interjers, mūsdienīga ēdienkarte un plašs kokteiļu piedāvājums. Organizējam arī privātus pasākumus, svinības un sanāksmes. Vieta, kur justies īpaši!

" /> Šefpavārs, Moonshine
Šefpavārs

Šefpavārs, kurš ir sava amata meistars, profesionālis un radoša personība virtuvē.

2016. gada pavasarī sadarbībā ar MOONShine vadību šefpavārs Andrejs Bulatčiks sagatavoja MOONShine ēdienkarti, kuras piedāvājumā ir mūsmāju un pasaules garšu labākie salikumi, un  kas nav mazsvarīgi - arī par pieņemamu cenu.


Andrejam ir svarīgi, lai klienti atgrieztos, tāpēc mesitars regulāri gatavo jaunus piedāvājumus, kuri paredzēti noteiktam laika periodam un apvieno sevī vēl nebijušas garšas. Lai nodrošinātu ēdienu kvalitāti un izcilas garšas īpašības, šefpavārs izvēlas svaigus un sezonālus produktus, klasiskas garšas miksējot ar mūsdienīgām noskaņām.

Andrejs ir Izteikti strādīgs, savu darbu mīlošs un mīl eksperimentēt. Andrejam patīk radīt jaunas receptes un variēt ar dažādiem produktiem un garšām, taču vienlaikus viņš ciena pārbaudītas vērtības - kvalitatīvus, svaigus un sezonālus produktus. Izcils savas komandas līderis un atsaucīgs kolēģis. Bērnībā Andrejs vēlējās sekot savas vecmāmiņas piemēram un kļūt par konditoru. Šī iezīme viņā saglabājusies līdz pat mūsdienām - Andreja gatavotie deserti garšo brīnišķīgi!

Ēdienkarte: http://www.moonshineriga.lv/edienkarte/

Atpakaļ
Get directions
  • Adrese:
    Kaļķu iela 12, Vecrīga, LV- 1050
  • Darba laiks:
    SV. - C. no plkst. 12.00 līdz pēdējam viesim. PK.,S. no plkst. 11.00 līdz pēdējam viesim.
Visi kontakti