Muzikālais restorāns piedāvā lielisku atpūtu ikdienā un svētkos. Stilīgs interjers, mūsdienīga ēdienkarte un plašs kokteiļu piedāvājums. Organizējam arī privātus pasākumus, svinības un sanāksmes. Vieta, kur justies īpaši!

"/> Muzikālais restorāns piedāvā lielisku atpūtu ikdienā un svētkos. Stilīgs interjers, mūsdienīga ēdienkarte un plašs kokteiļu piedāvājums. Organizējam arī privātus pasākumus, svinības un sanāksmes. Vieta, kur justies īpaši!

" /> MOONShine apbalvojumi, Moonshine
MOONShine apbalvojumi

Lielāki un mazāki panākumi vienmēr kalpo par motivāciju drīzākai mērķu sasniegšanai. Saņemtie apbalvojumi, diplomi un sertifikāti 2017. gadā:

  • Apbalvojums par izcīnīto 1. vietu Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas Vasaras 15. sporta spēlēs (kā arī 1. vieta disciplīnā ''jautrais futbols"  un  1. vieta disciplīnā ''Zirnekļa tīkls").
  • Starptautiskās intelektuālā īpašuma aizsardzības asociācijas (AIPPI) Latvijas nacionālās grupas atzinība konkursā "Gada preču zīme 2017".
  • Sertifikāts, kas apliecina MOONShine kā nodibinājuma "Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs" partneri interesantākas, viesmīlīgākas un tūristiem drošākas vides veidošanā. 
Atpakaļ
Get directions
  • Adrese:
    Kaļķu iela 12, Vecrīga, LV- 1050
  • Darba laiks:
    No plkst. 11:00 līdz pēdējam apmeklētājam
Visi kontakti