Februāra īpašais viesis - Big Daddy Wilson

2018. gada 8. februārī muzikālā restorāna MOONShine viesus sagaida īpašs pasākums - uz koncertu aicina Amerikā dzimušais mūziķis un blūzmenis Big Daddy Wilson, kurš vakara gaitā uz skatuves saspēlēsies ar Latvijā un pasaulē labi pazīstamo grupu Latvian Blues Band.

Big Daddy Wilson ir pieredzes bagāts dziedātājs un dziesmu autors, dzimis un uzaudzis Amerikā (Edentonā, Ziemeļkarolīnā), taču pēc nonākšanas armijā nokļuvis Vācijā, kur mūziķis izlēmis palikt uz pastāvīgu dzīvi. Tieši Vācijā Big Daddy Wilson pavisam liktenīgi sastapās ar mūziku, ko sauc par blūzu. "Es neko nezināju par blūzu, nezināju, kas tas ir, taču jutu, ka tas rit manās asinīs, un pavisam skaidri un skaļi sauc manu vārdu," iepazīšanos ar blūzu kādā nelielā, dūmakainā mūzikas klubā Vācijas ziemeļos, atminas Big Daddy Wilson. Šo vakaru viņš dēvē par savas karjeras pirmsākumu. Jau vairāk kā 20 gadus blūzmenis dodas koncerttūrēs visā pasaulē, un viņa mūzika skan klubos, festivālos, teātros, radio un televīzijā. Big Daddy diskogrāfijas kontā ir vairāki albumi, kā arī saņemtas mūzikas balvas un starptautiskas atzinības. 2010. gadā iegūta 1. vieta Vācijas blūzmeņu sacensībās "Labākā blūza grupa", savukārt 2013. gadā albums "I am your man" nopelnīja gada labākā albuma statusu. 2014. gadā Big Daddy Wilson saņēma Lielo blūza balvu kategorijā "Labākais blūza mākslinieks", "Blues in Germany" - Acoustic. Bigg Daddy īpašumā ir viņa dzimtās pilsētas Edintonas piešķirtais goda simbols - pilsētas atslēgas. Tāpat arī kopš 2012. gada 13. septembra šajā datumā tur tiek atzīmēta Big Daddy Wilson diena.

Big Daddy Wilson & Latvian Blues Band koncertā muzikālajā restorānā MOONShine, 2018. gada 8. februārī, izpildīs labākos blūza hitus un oriģināldziesmas.


Biļetes drīzumā būs pieejamas iepriekšpārdošanā, vietnē www.bilesuparadize.lv


https://www.bigdaddywilson.com/home http://www.latvianbluesband.com/lv/

Atpakaļ
Get directions
  • Adrese:
    Kaļķu iela 12, Vecrīga, LV- 1050
  • Darba laiks:
    SV. - C. no plkst. 12.00 līdz pēdējam viesim. PK.,S. no plkst. 11.00 līdz pēdējam viesim.
Visi kontakti