Muzikālais restorāns piedāvā lielisku atpūtu ikdienā un svētkos. Stilīgs interjers, mūsdienīga ēdienkarte un plašs kokteiļu piedāvājums. Organizējam arī privātus pasākumus, svinības un sanāksmes. Vieta, kur justies īpaši!

"/> Muzikālais restorāns piedāvā lielisku atpūtu ikdienā un svētkos. Stilīgs interjers, mūsdienīga ēdienkarte un plašs kokteiļu piedāvājums. Organizējam arī privātus pasākumus, svinības un sanāksmes. Vieta, kur justies īpaši!

" /> Elvisam 83, Moonshine
Elvisam 83

Šogad rokenrola karalis atzīmētu savu 83. dzimšanas dienu, un ieskandinot šo notikumu, 6. janvārī MOONShine kopā ar latviešu Elvisu Ivaru Pētersonu ielūdz uz tematisku, muzikālu un pārsteigumiem bagātu vakaru.

Mūsu šefpavārs Andrejs Bulatčiks būs sagatavojis vienu no Preslija mīļākajiem ēdieniem - čīzburgeru Elvisa gaumē. Savukārt par vakara tematisko dzērienu esam izvēlējušies kokteili Velvet Elvis. Tas viss par īpašu cenu! Vakara gaitā izspēlēsim arī viktorīnu un vairākus konkursus, un labākajiem dalībniekiem piešķirsim rockabilly un moonshine iedvesmotas balvas. Protams, būsim parūpējušies arī par atbilstošu atmosfēru, lai ikviens justos kā Elvisa dzimšanas dienas ballītē! Vakara sākums: plkst. 21.00, taču gaidīsim arī ātrāk. Cienāsim ar welcome drinku - MOONShine kandžiņu. Tiekamies!


Galdiņu rezervācijas: http://www.moonshineriga.lv/kontakti/

info@moonshineriga.lv +371 26656368

Atpakaļ
Get directions
  • Adrese:
    Kaļķu iela 12, Vecrīga, LV- 1050
  • Darba laiks:
    SV. - C. no plkst. 12.00 līdz pēdējam viesim. PK.,S. no plkst. 11.00 līdz pēdējam viesim.
Visi kontakti