Chicago blues in Riga

5. augustā, pie mūsu labākajiem kaimiņiem Līvu laukumā, restorānā Nāk Nakts, paredzēts lielisks pasākums - blūza koncerts kopā ar Čikāgas blūza grandiem Faye Peaches Staten un Mike Wheeler, piedaloties īpašajiem viesiem - Latvian Blues Band. Galdiņu rezervācijas: 371 25464654

LAT: Mike Wheeler: Ar dziļu mūzikas izjūtu un balss tembru, kas daudziem atgādina agrīno Sem Cook, Mike Wheeler pārsteidz ar muzikālu izsmalcinātību, vieglumu un inteliģenci. Dzīvs Čikāgas blūza briljants, kas paguvis saspēlēties ar vairākiem pazīstamiem blūza māksliniekiem, piemēram, Willie Kent, Koko Taylor, Buddy Guy, B.B. King, George Benson, Jimmy Johnson un Shemekia Copeland, pazīstams arī kā Chicago Playboys dalībnieks.


Peaches Staten: Čikāgas blūza dīva Peaches Staten ir pasaules klases blūza māksliniece, uz skatuves kopš 1997. gada. Dziedātājai raksturīgs spēcīgs vokāls un ievērojama skatuviskā enerģija, kas mijiedarbojoties ar iekšēju harmoniju, ļauj klausītājam ielūkoties viņas dvēseles dzīlēs. Savas muzikāli pilnasinīgās karjeras laikā koncerttūrēs visā pasaulē uzstājusies ar tādiem blūza spīdekļiem kā Katie Webster, C.J. Chernier, Johnny B. Moore, the late Buddy Scott, Billy Branch, Carl Weathersby un citiem.


Latvian Blues Band: Karjeras laikā piedalījušies vairākos nozīmīgos blūza festivālos, sadarbojusies ar daudziem pasaulē atzītiem blūza māksliniekiem un koncertējuši visā pasaulē. Mūzikas festivāla "R&B Blues Festival" idejas autori un organizatori. Grupas sastāvs: Jānis Bukovskis, Rolands Saulietis, Artis Ločmelis, Mārcis Kalniņš, Jonatans Rācenājs, Viesturs Grapmanis.

Atpakaļ
Get directions
  • Adrese:
    Kaļķu iela 12, Vecrīga, LV- 1050
  • Darba laiks:
    SV. - C. no plkst. 12.00 līdz pēdējam viesim. PK.,S. no plkst. 11.00 līdz pēdējam viesim.
Visi kontakti