Burgeru festivāls Doma laukumā

Šogad pirmo reizi, 2. septembrī, Domu laukumā notiks Rīgas Burgeru Festivāls, kurā, piedāvājot dažādas izklaidējošas aktivitātes un, protams, apmeklētājus cienājot ar garšīgākajiem burgeriem, piedalīsies arī restorāns MOONShine.

Mūsu amerikāniskajā terasē ar lozungu "Jaunā Amerika", esi aicināts ļauties sajūtu, garšu un pozitīvu emociju piedzīvojumiem! Tevi sagaidīs pats "Elviss" un Pin Up meitenes! Ar īpašu mīlestību tiks gatavoti sulīgi burgeri, stilizētā auto kūpēs tradicionālā "Chilli con carne" zupa, slāpes remdēs alus, un, ja būs nepieciešams, sasildīties līdzēs karstvīns. Pasākuma jaunākie viesi noteikti novērtēs izslavētos MOONShine piena kokteiļus ar dažādu šokolādes batoniņu garšām.


Tā kā šajā dienā pats galvenais festivāla "vaininieks" ir burgers, MOONShine šefpavārs būs parūpējies par īpaši liela burgera šovu. Kāds tas būs? Lai uzzinātu, nāc un ieraugi pats savām acīm! No plkst. 15.30 MOONShine Jaunās Amerikas" terasē sāks darboties frizūru stūrītis, kurā friziere Ilze no Salons ULU ikvienam interesentam izveidos neapšaubāmi stilīgu rockabilly & pin up frizūru. Gan vizuālās pārvērtības, gan sevi kopā ar draugiem varēs iemūžināt "Back to the 50's" fotostendā (Holivudas noskaņa Tavā foto garantēta). Darbosies arī ātrais "Smile box" foto.


Būs iespēja nofotografēties arī pie ekskluzīva amerikāņu auto Hot Rod, aplūkot Harley Davidson motociklu izstādi un iegādāties rockabilly & moonshine stilā ieturētus suvenīrus. Labāko no savu veikalu soortimenta piedāvās "Harley Davidson Fashion Shop". Rīgas Burgeru festivāla gaitā, ballīti ierūcinās MOONShine draugi, HOG Riga Chapter Latvia kluba biedri. Savukārt latviešu Elviss, dziedātājs un ģitārists Ivars Pētersons, izpildīs koncertprogrammu "The Songs of Elvis" (uzstāšanās laiks vēl tiks precizēts).


Pasākumam noslēdzoties Doma laukumā, Rīgas Burgeru Festivāls turpināsies ar afterparty un kokteiļu ballīti muzikālajā restorānā MOONShine (turpat Vecrīgā, Kaļķu ielā 12). Vakara muzikālie viesi no plkst. 23.00 - rockabilly grupa Billy B & His Sonic Rockets. P.S. Neaizmirsti MOONShine “Jaunās Amerikas” terasē izņemt MOONShiner’ afterparty atlaižu uzlīmi (jautā Pin – Up meitenēm), kura nodrošinās bezmaksas ieeju un – 10% atlaidi jebkuram pasūtījumam.


Nāc, svini, priecājies un baudi kopā ar “Jauno Ameriku” Rīgas Burgeru festivālā 2. septembrī, Doma laukumā! Visiem dalībniekiem īpašas atlaides un pārsteigumi no MOONShine!

Atpakaļ
Get directions
  • Adrese:
    Kaļķu iela 12, Vecrīga, LV- 1050
  • Darba laiks:
    SV. - C. no plkst. 12.00 līdz pēdējam viesim. PK.,S. no plkst. 11.00 līdz pēdējam viesim.
Visi kontakti